משרביה- אלמנט עיצובי ואמנותי המקנה אווירה מיוחדת למבנה

 

משרבייה הינה מוצר דקורטיבי אך יחד עם זאת שימושי, כאשר אנו מעוניינים לחצות חלל ולשמש את המשרבייה כמחיצה דקורטיבית . היתרון הרב של המשרבייה הוא שניתן לראות את קרני השמש שחודרות מבעד למשרבייה, מה שמעניק אווירה מיוחדת לבית.  גם למדרגות, ניתן למצוא משרבייה, אשר משמשים כגרמי מסתור למדרגות אדריכלים רבים אוהבים לעצב את הבתים השונים באמצעות משרביות שמותאמות במיוחד לחללים השונים בבית , תוך ניצול מלא של החלל.
 
בבנייה הערבי המסורתית, ניתן לראות הרבה משרביות, בקירות השונים בבית. זהו בעצם אלמנט מוסלמי מובהק  מי שטייל בספרד, לבטח נתקל במשרביות במבנים הישנים והעתיקים יותר, מה שנשאר מההשפעה האסלאמית בספרד.

משרבייה גם במרפסות

 
בהרבה מבנים אנו רואים משרבייה שהותקנה במרפסות. בגלל שמדובר בחשיפה רבה לשמש ולחות, כך שהחומר גלם שממנו תהיה מיוצרת המשרבייה, חייב להיות חזק, עמיד, ולא מחליד. מה שמשפיע על מחיר משרבייה, הוא חומר הגלם והגודל הפיזי שלה. יש כאלה שיאהבו משרביות המיוצרות מעץ מלא, מה שמעלה את המחיר. אנשים רבים היום, מעדיפים להתקין משרביות המיוצרות ממתכת, מה שמוזיל את המחיר בהשוואה לחומר גלם כמו העץ הטבעי למשל.
 
האדריכלים ממליצים למי שמעוניין להתקין משרבייה,  שישלב אותה כבר בשלב העיצוב והתכנון של הבית על מנת להשתמש בה באופן נכון.
 
המשרביות האמנותיות של מסגריית FERRUM
 
משרבייה היא אמנות בפני עצמה, במיוחד אם היא עשויה ממתכת או מעץ. א החלטתם על משרבייה דקורטיבית ממתכת, יש לפנות מסגריות שמייצרות משרביות כבר שנים. מסגריית FERRUM, הינה מסגרייה בתל אביב שכבר קיימת מעלה מ-22 שנה והיא מספקת את המעה הטוב ביותר עבור אנשים שלא מתפשרים על פחות ממושלם.  תוכלו למצוא במסגריית FERRIUM משרביות מחיצות בין חדרים לקישוטים בתקרה או לקישוט בקירות החיצוניים של הבית, כמסתור כביסה ועוד. במסגריית FERRUM, תיהנו מעבודה מקצועית , יחס אדיב אחריות ומוצרים רבים הקשורים לעבודת המסגרות כגון: מעקות, מדרגות, חלונות, תריסים , סורגים, שערים וגדרות ועוד. כל העבודות במסגריית FERRUM, ניתנות עם אחריות מלאה.

קבל ייעוץ מקצועי
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק