חלונות בסגנונות השונים

 
בכל הבתים והדירות, חלונות הם הפרטים החשובים ביותר. חלונות הם הקשר האישי והחשוב של בעלי הבתים והדירות לסביבתם החיצונית והתכונות שלהם קובעות במידה רבה את הרושם שעושה הבית בו הם חיים ואת איכות החיים בחוץ. היום, אנשים אינם רוכשים בתים מקבלן קומפלט יחד עם דלתות, חלונות וכל שאר הפריטים שמגיעים אל הבית כחלק מן המפרט הקבוע. גם אם אתם רוכשים בית פרטי או דירה בבניין מגורים, ניתן למצוא את האפשרות למשל לבחור חלונות ודלתות. בעבר הקבלנים לא אפשרו לדיירים להזמין או לבקש חלונות או דלתות על פי הטעם שלהם, כי אם הם קיבלו נכס עם חלונות ודלתות סטנדרטיים. גם תכנון.

חלונות בעיצוב אישי
 
גם תכנון של חלונות לא סטנדרטיים  ניתן למצוא בהרבה נכסים כגון חלונות בגדלים גדולים או צורות שונות.הדגמים של החלונות הם רבים, כמו למשל חלונות בלגיים או חלונות בדוגמא מודרנית יותר. החלונות כוללים ארבעה חלקים עיקריים כמו: מסגרת חיצונית, מסגרת פנימית, מכלול השמשה ומכלול האביזרים הנלווים כגון צירים, גלגלים, מנגנוני הסעה ופתיחה , מנגנוני נעילה, אטמים, ידיות ועוד.

חלונות אלומיניום הבחירה הנפוצה

 
חומר הגלם הנפוץ ביותר לייצור חלונות ותריסים הוא האלומיניום. האלומיניום, הינו חומר בידוד מעולה וכן הוא אינו מחליד. בגלל שמזג האוויר בישראל הוא עם המון לחות, אנשים מבינים כי הבחירה של חלונות מאלומיניום היא הבחירה הטובה ביותר. מלבד זאת, האלומיניום הינו ידידותי לסביבה היות והוא חומר גלם ממוחזר. גם המחיר הוא זול היום בהשוואה ללפני עשור ויותר, כך שגם פרט זה, גורם לרבים לרכוש חלונות אלומיניום אשר ניתן לקבל אותם בקשת שלימה של גוונים.

FERUM- מגשימים את החלומות שלכם לחלונות

 
יש להזמין חלונות ממסגריות ידועות, כאלה שיש להן וותק של שנים רבות כמו מסגריית FERRUM בתל אביב שכבר קיימת מעל ל-22 שנה. במסגריית FERRUM, תוכלו להזמין חלונות בעיצוב אישי ולכן, צוות המסגרייה מגשים את החלומות שלכם לחלונות מרהיבים , אשר ישדרגו את מראה הבית ויעלו את ערכו. במסגריית FERRUM, ניתן למצוא עבודות מסגרות רבות כגון: ייצור פרגולות, מעקות, מדרגות, תריסים, חלונות, דלתות, סורגים ועוד.

קבל ייעוץ מקצועי
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק